מכירה / השכרה גידור אתרים

מעקה בטיחות

מעקה בטיחות לאתרי בניה

כיצד אפשר להתקין מעקה בטיחות באתר בנייה במחיר משתלם? ואיך יודעים שהמעקה אכן איכותי ועומד בתקנים?

האזנה לתשדירי הרדיו בישראל חושפת מודעות הולכת וגוברת לנושא הבטיחות של העובדים בענף הבנייה. אם עד לפני מספר שנים המודעות לנושא הבטיחות לא הייתה גבוהה במיוחד והייתה תלויה במזל בעיקר, היום קבלנים ומנהלי פרויקטי בנייה צפויים לקנסות ולסנקציות חוקיות נוספות עקב אי הקפדה על נהלי ואמצעי בטיחות מתאימים לאופי העבודה באתר – וכיום אין מקום לסיכונים מיותרים.

אם ברצונך ליצור את התנאים הנכונים באתר הבניה שלך ולהוסיף לו מעקות בטיחות וגדרות שיקנו לאתר סביבת עבודה סטרילית ובטוחה ובכלל – ובמיוחד כאשר מדובר בהחלטה חשוב מסוג זה – קריטי ללכת על בטוח. וזה בדיוק מה שקבוצת אביב מציעה לך. 

מעקה בטיחות לאתרי בניה באיכות גבוהה

קבוצת אביב מספקת לקהל לקוחותיה מגוון רחב של מעקות בטיחות ואביזרי גידור וחסימה למתחמי בניה ואירועים. בין אם יש צורך במעקה בטיחות עבור אתר הבניה שלך או בין אם יש צורך בגדרות זמניות לגידור מתחם הבנייה, קבוצת אביב היא הכתובת שלך.

ניתן למצוא אצלנו במלאי מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה במיוחד, המיוצרים באמצעות שיטת חיתוך רובוטית ומתקדמת. שיטת הייצור החדשנית שלנו מאפשרת לנו ליצור פתרונות ברמת גימור גבוהה ואיכותית במיוחד, כגון מחסום הגנת קצה לבניין או מעקה בטיחות המיועד לאתרי בניה – המתבטאים בסביבת עבודה מסודרת ובטוחה. 

קבוצת אביב – מעקה בטיחות במחיר משתלם

אנו בקבוצת אביב חורטים על דגלנו את השאיפה המתמדת לספק לקהל לקוחותינו שירות מקצועי תוך שימת דגש על התאמה מרבית של הפתרון הנכון לצורך שלך, כמו גם הקפדה על איכות ללא פשרות, מחיר משתלם, עבודה יעילה ועמידה מלאה בלוח הזמנים.

לפרטים נוספים, ביכולתך ליצור עמנו קשר ממש עכשיו – ונציגינו ישמחו לספק לך את כל המידע הנחוץ לך לשם קבלת החלטה.