מכירה / השכרה גידור אתרים

 

מהם היתרונות של מחסומי פלסטיק על פני חומרים אחרים כשמדובר על יצירת מחסומים?

איך שומרים על אנשים בשטח ציבורי מפני מקומות המועדים לנפילה באמצעות מחסומי פלסטיק?

שימוש נכון בפלסטיק מאפשר לרכז מגוון רחב של יתרונות תחת קורת גג אחת. קודם כל, חומר גלם מן הסוג הזה מאוד מומלץ עבור תהליך הייצור של מחסומים. חוץ מזה, הפלסטיק הוא חומר גלם נגיש וזמין שמאפשר לחסוך בהוצאות. אבל בניגוד לחומרי גלם זולים אחרים שבהם משתמשים, הפלסטיק מצליח להיות גם חסכוני וגם איכותי.

מידות מחסום זה הן 100x150x50 ס"מ. משקלו כ-12 ק"ג.

הסוגים הנפוצים ביותר של מחסומי פלסטיק שתראו באתרי בנייה הם מחסומים זמניים, הניתנים להזזה למטרות שונות, ומחסומים קבועים, העומדים בדרך כלל לאורך כל הפרויקט.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לנצל את היתרונות של שימוש בפלסטיק גם לטובת מניעת נפילות בשטח ציבורי. כמו כן, אפשר להשתמש בפלסטיק על מנת לגדר ולתחום שטחים באופן זמני – כמו למשל לצורך התרעה על מפגעים. בשביל לעשות את זה, משתמשים במחסום פלסטיק שמיוצר על ידי חברה גדולה ומוכרת.

 

מה חשוב לדעת בבחירת מחסומי פלסטיק:

– כמה עובי מחסום אתה צריך? האם אתה צריך מחסום שיהיה שקוף, רעיוני, עמיד בפני קרינת UV, או שילוב כלשהו של כל השלושה? זה יהיה תלוי איך המכשול ישמש. אם אתם מחפשים אפשרות אסתטית יותר, אז האפשרויות היקרות יותר עשויות להיות שוות את זה.

– באיזו קלות מישהו יכול לעבור את מחסום הפלסטיק? זה הופך להיות חשוב במיוחד אם אתה שוקל להשתמש בהם כחלופה לגדרות מתכת לבקרת קהל. מחסומי פלסטיק הם בדרך כלל קלים מספיק עבור אנשים לעבור כיוון שהם לא קשיחים כמו גדרות מתכת. עם זאת, ישנם גם כמה זנים שניתן לכופף או לעקם ועדיין לעבוד היטב כמחסום.

 

 נותנים פתרון זמני לחסימת אזור או הפניית תנועה.

 הם נקראים לעתים קרובות גם מתוחמים, מעקות בטיחות ומחסומי בטיחות. בשימוש כאמצעי זמני ניתן למקם אותם בכל דרך רצויה כל עוד זה משיג את התוצאה הרצויה.

  • מחסום הפלסטיק הוא זול וקל להתקנה. הם זמינים בצבעים ובגדלים שונים וניתן להשתמש בהם למטרות רבות כגון: בקרת תנועה, קישוט, אבטחה לכלי רכב או אנשים, בקרת קהל וחשוב מכך הגנה מפני סכנות פוטנציאליות.
  • הסוג הנפוץ ביותר של גדר פלסטיק הוא מחסום תיחום המפריד בין הולכי רגל לאזורים שעלולים להכיל מפגעים (כגון ביוב או תעלות). בקרת תנועה או מחסום בטיחות משמשים למניעת כניסת מכוניות או אנשים לאזורים מסוכנים שבהם הם עלולים להילכד.
  • מחסום פלסטיק נייד הוא מחסום קל לשימוש, קל משקל שניתן לקפל או לגלגל בקלות כדי לקחת איתך לכל מקום שאתה צריך.
  • ניתן להשתמש בו במגוון מצבים בהם נדרשת שליטה בקהל, כגון כאשר יש התקהלויות גדולות או כאשר אנשים נמצאים באזורי סכנה. זה שימושי גם בסיוע אסונות שבהם יש צורך במקלטים כדי לשכן את האוכלוסייה העקורה.

 

 

 

 

מחסום פלסטיק בודד
מחסום פלסטיק בודד
מחסום פלסטיק
מחסום פלסטיק

 

מחסום פלסטיק אחד – לכל הצרכים שלך

אורך: 1.5 מטר
גובה: 1 מטר
משקל: 10 ק"ג
ארץ ייצור: אירופה
פטנט חיבור: זכר/נקבה 
עמיד לכל תנאי מזג האוויר-עמיד לקרני UV
רגליים נשלפות לאחסון יעיל.

קהל לקוחות עיקריים:
קניונים, משרדי ממשלה, קבלני עפר ותשתיות, חברות סימון כבישים, בתי חולים, קופות חולים, מרכזי קניות, רשויות מקומיות: עיריות/מועצות.

 

קבוצת אביב מציעה לך עכשיו אפשרות נוחה וזמינה להשיג מחסומים מחומר חזק, עמיד ובצבע בולט של אדום עז. באמצעות מחסומים שהם גם מחזירי אור, כל העוברים והשבים ייהנו מפתרון הפרדה נראה בלילה. 

עבורך, המשמעות של שימוש בפלסטיק היא בין היתר שמדובר על מחסום במשקל נמוך שנוח להרמה ולתפעול. חוץ מזה, המחסום שלנו כמובן לא מחליד, הוא מגיע עם רגליים מחוזקות ואפילו אם יעלה עליו רכב הוא לא יישבר. 

מקומות שבהם כדאי להשתמש במחסומים


השימוש במחסומים נפוץ ושכיח יותר מכפי שנהוג לחשוב. אצל אנשים פרטיים, הנסיבות העיקריות שבהן משתמשים במחסום מן הסוג הזה הן לצורך התרעה על מפגעים סביב הבית או אפילו בחצר ובגינה. 
אבל בגלל שהתקציב של אנשים פרטיים מוגבל יותר לעומת מוסדות ציבוריים או עירייה מקומית, הם צריכים לבחור את המחסום המתאים ולתת עדיפות לדגם מפלסטיק.

מחסום לקבלנים, יזמים ובעלי מקצוע

מלבד אנשים פרטיים, המקומות שבהם כדאי להשתמש במחסומים כוללים כל אתרי הבנייה. אמנם לא בכל סיטואציה ניתן להשתמש במחסום פלסטיק, אולם בחלק ניכר מן המקרים – באמצעות מחסום שמיוצר מחומר חזק, עמיד ובולט מרחוק – ניתן לסמן את החלקים המסוכנים באתרי הבנייה ולהגן מפני נפילות מגובה ו/או גישה למקומות מסוכנים. 

בוחרים במחסומים הנכונים בעזרת המומחים של קבוצת אביב

בחירה נכונה של מחסום כוללת התייחסות גם לחומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לייצר אותו וגם בדיקה של המפרט המלא. באמצעות המפרט ניתן לדעת מה המידות של המחסום, מה המשקל שלו בק"ג ומה עשויות הרגליים. לאחר מכן, כל שנותר הוא להוסיף לחישוב גם את העלות הכספית בהתאם להצעת מחיר מסודרת.
התייעצות קבוצת אביב תקל עליך לבחור את המחסום האידיאלי, לכל סוג של שימוש או צורך. אנו מתמחים במוצרים לתיחום אזורי עבודה והכוונת קהל במקומות ציבוריים ומאחורינו ניסיון משמעותי של שנים רבות. אם ברצונך להתייעץ לגבי מחסום פלסטיק, זו הכתובת הנכונה

למידע נוסף אודות מחסום פלסטיק לחץ כאן

ביקרו גם בעמוד הפייסבוק שלנו