מכירה / השכרה גידור אתרים

גידור אתרי בניה

גדר לאתרי בנייה הן אמצעי בטיחות ואמצעי אבטחה לאתר בנייה.

גדרות אתרי בניה ומחסומים לבנייה משמשים להגנה הן על אנשים והן על רכוש באתר מפני מפגעים מסוגים שונים, כגון תנועה, חומרים הנושבים ברוח או מבנים קורסים. מבנים אלה נעים בין מחסומים תלת-צדדיים פשוטים לעיצובים מורכבים מרובי-שכבות עם לוחות זזים המספקים שליטה רבה יותר על זרימת התנועה.

מטרה המרכזית של גדר זמני לאתר הבנייה

גדרות אינן מיועדות רק לאתרי בנייה. הם מספקים בטיחות וביטחון לאנשים החיים בקרבת מקום.

באתרי בנייה צריכים להיות גדרות כדי לשמור על בטיחות ובטחון האנשים החיים בקרבת מקום. גדרות אלו עשויות להיות רק זמניות, אך הן יכולות להיות גם קבועות. כמו כן, חשוב שבאתר הבנייה יהיה גידור זמני שיוסר עם סיום הפרויקט, כך שהוא לא תופס מקום נוסף בחצר האחורית של מישהו או בשטח שלו. גדרות חשובות מאוד מכיוון שהן יכולות למנוע מאנשים לנדוד לאתר בנייה ולהיפגע, מה שעלול להוביל לתביעות משפטיות עבור שני הצדדים המעורבים.

אתרי בנייה הם נקודות חמות לתאונות. אתרי בנייה חשובים מכיוון שהם ממלאים תפקיד בלתי נפרד בחייהם של אנשים.

גדרות נחוצות כדי להזהיר אנשים שאולי לא יודעים על אתר הבנייה, ולמנוע כניסת ילדים לאזור המסוכן. גדרות משמשות גם גבול לפועלי הבניין לשמירה על בטיחותם בזמן שהם עובדים במקום.

המטרה העיקרית והנוספת של גדרות או מחסומים אלו היא בטיחות.

גידור הוא חלק נפוץ וחשוב באתרי בנייה שמרחיקים אנשים וכלי רכב ומגנים על האתר מפני גישה בלתי מורשית. זהו גם אמצעי בטיחות חשוב להגנה הן על העובדים והן על הולכי הרגל מפני סכנות כגון מכונות, אזורי עבודה, בורות בדיקה, חפירות, חורים פתוחים וחומרים.

לגדר טיפוסית יש שלושה מרכיבים בסיסיים: עמודים (או עמודים), מסילות (או כלונסאות) ורשת תיל. זה לא תמיד צריך לכלול רכיב תיל; עם זאת זה יכול אם תרצה. ניתן להשתמש במגוון סוגים שונים של גידור באתר בנייה כולל חוליית שרשרת, חוט ארוג או חוט בעל מתיחה גבוהה.

איך יודעים איזה סוג גדר לבחור ?

ישנם סוגים שונים של גדרות שניתן להשתמש בהן סביב אתר בנייה. סוג הגדר שנבחר יהיה תלוי בתקציב, בגודל האתר ובמה שנדרש לגדר.

הגדר הנכונה יכולה לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע להגנה על אנשים באתר הבנייה שלך. ישנם סוגים רבים ושונים, אך הם מגיעים במחירים ובאיכויות משתנות.

שלושת סוגי גדרות הנפוצים ביותר הם מתכת (עלות גבוהה יותר, נוטה להחליד), גדר רשת ופוליאתן (עלות בינונית, קלה להתקנה).

סוגי גדר לאתר בנייה

גדר לאתרי בניה

סוג הגדר המשמש לאתר בנייה תלוי בסוג האבטחה הנדרשת.

גדרות עשויות להיבנות ממתכת, חוט, פלסטיק או עץ.

גדרות מתכת הן הסוג הנפוץ ביותר של גידור אתרי בנייה וגם הטוב ביותר. הם טובים בהגבלת הגישה לאזורים מסוכנים. הם גם חזקים ועמידים, אבל הם עלולים להחליד בתנאי מזג אוויר קשים.

גדרות פלדה משמשות לעתים קרובות בשילוב עם גידור תיל רשת מכיוון שהן מספקות יותר הגנה מאשר רק פלדה בלבד. גדרות פלדה יכולות לכלול גם גדרות תיל לאורך החלק העליון כדי למנוע טיפוס עליהן על ידי פולשים שיפריעו לעובדים באתר או יגנבו חומרים מהאתר כאשר הוא סגור לעסקים.

איך בוחרים חברה להצבת גדר לאתר בנייה ?

כל בונה צריך להבין את התקציב שלו. הם צריכים להיות מסוגלים להעריך את הצרכים הספציפיים של הפרויקט שלהם ולקבוע מה הם מוכנים להוציא על זה. זה חשוב מכיוון שלא כל קבלני הגידור נוצרים באופן שווה.

חלק מחברות התקנת גדרות יחייבו אותך עבור החומרים המשמשים בפרויקט שלך, בעוד שאחרות יגבו על רק התקנתן. תמיד יש עלות נוספת כלשהי שיש לקחת אותה בחשבון.

בחירת חברת הצבת גדרות לאתר בנייה היא משימה לא פשוטה. יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון. חשוב למצוא חברה שיש לה ניסיון עם רמת הגדר הדרושה לך ומיקום אתר הפרויקט.

כל אתר בנייה צריך גדר לצורכי בטיחות, אבטחה ופרטיות. חשוב שתהיה חברת גידור מקצועית שתתחשב בצרכי הפרויקט שלכם ותספק לכם מענה חלק. קבלן גידור איכותי יוכל לסייע בתכנון, התקנה, הסרה ותחזוקה של הגדרות שלכם.

אבטחת אתר הבנייה שלך

גידור בטוח לאתר הבנייה שלך

אתרי בנייה נמצאים בסכנת גניבה וונדליזם, שעלולים לעלות ביוקר. הגדר צריכה להיות עמידה, בטוחה ואמינה, שתוכננה לעמוד בתנאי מזג האוויר הקשים, ובאופן אידיאלי ללא צורך בתחזוקה או צביעה.

גדרות קבוצת אביב מובטחות להציע לכם את כל ההטבות הללו. אנו מומחים בתחום הגידור, עם ניסיון של שנים בישראל.

למה כדאי לקנות גדר בקבוצת אביב?

גידור אתרי בניה הוא שלב חיוני בכל אתר בנייה, אך מעטים הבעלים שלוקחים את הזמן כדי למצוא את חברת הגידור המתאימה. עם קבוצת אביב אתה יכול להיות שקט נפשי שבחרת את חברת הגידור הטובה ביותר שתעזור לך בפרויקט שלך.

לא משנה מה הצרכים שלך

אנו מציעים מגוון אפשרויות גידור אתרי בניה- כולל גדרות בדרגה תעשייתית – כדי להתאים לכל תקציב. אנו יכולים לספק ולהתקין גידור זמני לאירועים ואתרי בנייה וגידור עמיד לנכסים תעשייתיים ומסחריים.

צרו איתנו קשר עוד היום

אנחנו בפייסבוק